خدمات مشاوره ازدواج مرکز مشاوره رازماندگار
بهترین راهنمایی را از ما دریافت کنید…
مشاور ازدواج

مشاوره ازدواج

ازدواج موفق حاصل در کنار هم قرار گرفتن چندین عامل مهم است مانند: بهبود تعاملات جنسی و کیفیت زندگی مشترک و به دست آوردن درک بهتر، که درجه اهمیت و اولویت آن‌ها ممکن است درباره افراد مختلف متفاوت باشد.  مشاور ازدواج  به زوجینی که قصد ازدواج و یا بهبودی رابطه زناشویی دارند کمک می‌کند درک عمیق تری از یکدیگر داشته باشند.

مشاوره قبل ازدواج

به عنوان یکی از عوامل پر اهمیت ، به اشخاص کمک میکند که ، به صورت واقع بینانه به ازدواج بنگرند و از هر گونه احساس غیر منطقی دوری کنند چرا که شما هرچقدر هم که فکر کنید بهترین مرد یا زن روی کره ی زمین را پیدا کرده اید ، بازهم به دلیل هیجانات ناشی از علاقه ی زیاد ممکن است دچار خطا شوید.

مشاوره زوج درمانی

زوج درمانی نوعی از روان درمانی است و درمانگری که دارای تجربه بالینی است به کمک اطلاعاتی که از زوجین میگیرد مشکلات را شناسایی کرده و به زوجین کمک میکند که بینش بهتر و درست تری نسبت به زندگی مشترک داشته باشند

مشاوره هنگام ازدواج 4

درخواست تماس با ما

چرا باید راز ماندگار را به عنوان مرکز مشاوره خود انتخاب کنید؟

تخصص، تجربه و اخلاق سه اصل اساسی در راز ماندگار است. کادر متخصص و مجرب راز ماندگار آماده ارائه انواع مشاوره تخصصی برای تمامی مخاطبین است.

۱.

مشاوره ازدواج

ازدواج مهمترین تصمیمی است که هر فرد در طول عمر زندگی خود می گیرد و این تصمیم رابطه مستقیمی با آینده ی فرد خواهد داشت بنابراین تیم رازماندگار بخشی از خدمات مرکز مشاوره را به مشاوره ازدواج اختصاص داده است

۲.

چرا مشاوره ازدواج

هدف روان شناس مشاور ازدواج ، تحکیم پایه های زوجین است . شناخت زوجین از یکدیگر ، به دست آوردن اطلاعات ضروری در مورد ویژگی های روان شناختی زن و مرد ، چگونگی رفتار صحیح آنها با یکدیگر و جلوگیری از بروز اختلاف نظرها و عمیق شدن آن از اهداف مشاوره ازدواج هستند .

۳.

مزیت مشاوره ازدواج

آشنایی و مشاوره ی قبل از ازدواج از اساسی ترین اقداماتی است که موفقیت آمیز بودن ازدواج را تا درصد بالایی تضمین خواهد کرد . متاسفانه بسیاری از جوانان چه دختر و چه پسر برای ازدواج دچار هیجان میشوند و این امر باعث می شود که ، نگاه واقع بینانه نداشته باشند . لذا مشاوره قبل از ازدواج کمک میکند که به صورت منطقی تصمیم به انتخاب شخصی برای ازدواج گرفته و زندگی مشترک پایدار تری را تجربه کنند .

۴.

ارتباط با مشاوران مجرب ما

شما عزیزان می توانید با یک تماس تلفنی به راحتی با مشاوران متخصص ما ارتباط برقرار کرده و با توجه به اصل راز نگه داری از مزایای یک مشاوره ی درست برخوردار شوید .

سوالات متداول

سوالات متداول اینجا هستند!

شماره تلفن خدمات مشاوره و روان شناسی چیست؟

شماره خدمات مشاوره ی مرکز رازماندگار 88800507-021  می باشد.

مشاور من چه کسی ست و از چه مدرک تحصیلی برخوردار است ؟

مشاوران متخصص و مجرب راز ماندگار با مدرک دکتری و کارشناسی ارشد و با تجارب بالا در تمامی زمینه های مشاوره ازدواج ، زوج درمانی ، فردی ، اعتیاد ، کودک و نوجوان ، زناشویی ، تحصیلی  و … آماده ارائه خدمات مشاوره هستند.

چطور می‌تونیم از مشاوران مرکز مشاوره رازماندگار، مشاوره پیش از ازدواج بگیرم؟

شما عزیزان می‌توانید از طریق شماره تماس 58215-021 تماس حاصل نمایید و از یک مشاوره ی خوب بهره مند شوید

می‌تونم به‌ صورت تلفنی و یا آنلاین مشاوره بگیرم؟

بله، مرکز مشاوره راز ماندگار این امکان را به شما عزیزان داده است که اگر به دلایلی امکان حضور در مرکز مشاوره ما را نداشتید به صورت مشاوره تلفنی و یا آنلاین با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید.

حرف‌هایی که بطور خصوصی به مشاور میگم آیا به طرف مقابلم هم منتقل می‌کنه؟

رازداری یکی از اصلی‌ترین اصول مشاوره و روان‌شناسی است. منظور از رازداری این است که اطلاعاتی که مراجع کننده در اختیار مشاور قرار می‌دهد، فقط بین خودشان دو نفر باید باقی بماند.