جذاب

هیچوقت در زندگی مشترک با همسرتان به او ترحم نکنید و در مقابل واکنش های چالشی آنان تهاجمی رفتار ننمایید ، هرگز از جمله تو نمی فهمی و تو درک نمیکنی در صحبت هایتان استفاده نکنید. هیچگاه با صدای بلند و بحث و دعوا با همسرتان سخن نگویید و با جنگ و بحث خواسته هایتان را مطرح ننمایید . هرگز از همسران دیگران در مقابل همسر خود تعریف و تمجید نکنید که این کار باعث بدتر شدن رابطه عاطفی شما می شود . هرکز در مواقع خرید بدون در نظر گرفتن سلیقه و انتخاب همسر خود خرید نکنید و حتما از او نظرش را بپرسید این کهر باعث می شود که همسرتان از اهمیتش برای شما با خبر باشد و متقابلا برای هر موضوعی برای شما هم ارزش قایل باشد . این چند سخن ساده میتواند شما را بیش ار پیش در مقابل همسرتان جذاب کند طوری که او در نهایت عاشقی با شما باشد.

 

جذابیت

قبل از خرید با او راجع به مبلغی که برای خرید در نظر گرفته شده است صحبت کنید و هرگز او را در عمل انجام شده قرار ندهید زیرا این موضوع باعث می شود که دفعات دیگر همسرتان میلی به خرید با شما نداشته باشد و از درخواست شما برای خرید های بعدی سر باز زند . و شما را بی ملاحظه و یا بی درک خطاب نماید .

در جمع دوستان و خانواده به او احترام بگذارید و به او محبت کنید زیرا این رفتار باعث افزایش اعتماد به نفس در طرفتان می شود برای حضورش در منزل استقبال کنید مردها دوست دارند ببینند که حضورشان در زندگی اهمیت دارد . انسانها دوست دارند که محبوب دیگران باشند و این امر کاملا طبیعی است و همچنین افرادی که می خواهند جذابیت را در خود برای دیگران ایجاد کنند لازم است که بتوانند با دیگران ارتباط موثری برقرار کنند و باید در نظر داشت که ولین جوانه های ارتباط بین انسانها در حریم خانواده پدیدار می گردد و رابطه خوشایند و آرامبخش بین زن و شوهر نه تنها مناسب ترین بستر رشد و شکوفایی را فراهم می آورد بلکه چنین رابه ای از نیازهای ضروری فرزندان نیز به شمار می رود . شاد بودن از اولین قدم های آرامش در زندگی است وقتی که زن و شوهر سعی در شاد بودن دارند و خود را خوشحال و سرحال نشان می دهند باعث انرژی مثبت در بین افراد خانواده می شوند و این انرژی باعث دوام شادی در خانه است . مسران جذاب مدام در حال خوشحالی و شادی هستند و روش های ارتباطی با اعضای خانواده را واقف هستند . و با صبر و حوصله به مسایل می پردازند و خواسته های خود را در آرامش و به دور از هر تنشی بیان می کنند . همسران جذاب منطقی رفتار می کنند و مسایل را به صورت منقی و درست بررسی می کنند و در صدد حل آن بر می آیند یکی دیگر از ویژگی های جذاب همسران کم توقعی آنان است و از همسرانشان آن قدری انتظار دارند که بتوان به انتظاراتشان پاسخ داد .

 

یادآوری لحظات شیرین و جذاب

مثبت نگر بودن یکی دیگر از نشانه های یک همسر جذاب است و با بیاد آوردن لحظات شیرین و شاد زندگی بدبینی و انرژی منفی را از خود دور می کنند و به رفتار هاو عملکرد های خوب همسرشان بیشتر می اندشند و جنبه های خوب زندگی را فراموش نمی کنند . خوش بین هستند و با خوش بینی نسبت به زندگی و اطرافیان باعث ایجاد آرامش و محبت وعافه می شوند .شنونده خوبی هستند و حتی الامکان شنونده هستند تا به دنبال دادن راهکار و نصیحت .

مشوق خوبی هستند و به رفتارها و صحبت های همسرشان ارزش قایل هستند و با یادآوری موقعیت های موفق در گذشته همسر خود را به موفقیت های بیشتر تشویق می کنند .

در هر شرایط احترام همسر خود را حظ میکنند و در شرایط تنش و بحران سکوت را ترجیح می دهند و به شخصیت همسر خود در هر زمان و مکان احترام میگذارند و حرمت همدیگر را نزد خود و خانواده ها ، دوستان و آشنایان حفظ می کنند .

از ارتباط عاطفی  و کلامی بالایی برخوردار هستند و سعی می کنند با همسر خود در باره مسایل مختلف به گفتگو بپردازند و با یکدیگر به مهربانی رفتار می کنند و مالک قلب یکدیگر هستند و رابطه گرم و صمیم بینشان حاکم است . همسران جذاب پذیرای محبت و عاطفه و مهربانی هستند و از قهر و کینه و جنگ و دعوا گریزان هستند . صادق و راستگو هستند و بهترین سرمایه های زندگی مشترک را صداقت و راستگویی می دانند و کاملا به این موضوع واقف هستند که دروغ پایه های زندگی را سست و لغزان می کند . به نیازهای همسر خود احترام می گذارند و توجه می کنند و خواسته های خود را با صبر و حوصله و مهربانی بیان می کنند . شنونده نیازهای همسر خود نیز هستند . بهداشت روانی همسر خود را تامین می کنند و ارزش و احترام خاصی نسبت به این موضوع دارند تا از افسردگی و پرخاش همسر خود جلوگیری می کنند . در هر کاری و هر تصمیم با یکدیگر مشورت می کنند و نسبت به موضوعات اعلام نظر می کنند و پیشنهادات خود را بیان می کنند . یک همسر جذاب با برنامه ریزی الگوی رفتاری مناسبی برای همسر و فرزندان خود است و تعادل و میانه روی را در تمام امور زندگی رعایت می کند و در روابط زناشویی و جنسی همسر خود را از لحاظ روحی و روانی در می یابد در زندگی مشترک به تنهایی تصمی نمیگیرد و مقابله به مثل نمیکند . از رفتارهای تلافی جویانه می پرهیزد . همسر خود را راضی نگه میدارد . نباید محیط خانه را به پادگان تبدیل نماید و باید متوجه این باشد که خانه کانون محبت و عشق و محبت است نه مکان فرمان و خوشنت و یکه تازی .

 

جذاب

باید به این موضوع توجه داشت که راز جذابیت یک زن به تنهایی به زیبایی ظاهری و بی نقص بودن و خوش اندام بودن و چهره زیبا داشتن نیست بلکه رفتار زیبا و دلبرانه و جذاب تاثیر زیادی در جذابیت یک زن دارد و باید این موضوع را در نظر داشت که از نظر مردان داشتن مهارت و آگاهی  و درک و فهم بسیار جذاب تر است و ما در این مقاله سعی کردیم نکاتی که به زیبایی و جذابیت یک همسر ایده آل فزونی دارد بپردازیم و مشاورین مرکز آماده ارایه خدمات مشاوره خانواده در زمینه آموزش و روش های ارتباطی موثر با همسر و فرزندان است و طی جلسات مشاوره آگاهی و روش های برخورد و ارتباطات عاطفی و کلامی را به شما عزیزان آموزش می دهند .

دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *