چرا مشاوره قبل از نامزدی می تواند برای شما و شریک زندگی شما مناسب باشد( قسمت سوم  )


چرا مشاوره قبل از نامزدی می تواند برای شما و شریک زندگی شما مناسب باشد( قسمت سوم  )

چگونه می توانم برای مشاوره قبل از ازدواج آماده شوم؟

برای آماده شدن برای مشاوره قبل از ازدواج وقتی که به دنبال مشاوره می گردید و به دنبال یافتن مشاوری متناسب با روابط خود هستید ، لیستی از سوالات مربوط به رابطه خود را بنویسید که ممکن است مایل باشید در مورد آنها با شریک زندگی خود صحبت کنید زیرا این موارد نیز می تواند بخشی از موارد کلی باشد آماده سازی ازدواج. اگر شما و همسرتان در رابطه با روابط و مشکلات مربوط به مشاوره قبل از ازدواج مشکوک بوده اید ، بهترین مکان برای رسیدگی به این مسائل با یک متخصص مجاز قبل از عضویت در زوج های نامزد هستید. درمانگران روابط به عنوان یک شخص ثالث و واسطه بی طرف عمل می کنند تا به زوجین کمک کند تا مسائل خود را حل کنند. با نگرشی مثبت و ذهنیت باز آماده شوید تا در جلسه مشاوره ازدواج خود شرکت کنید.

در مشاوره قبل از ازدواج چه سوالاتی مطرح می شود؟

پس از یافتن مشاور ، هنگامی که زوجین مشاوره قبل از ازدواج می گیرند ، معمولاً مشاور یا درمانگر خانواده و خانواده شما می توانند سوالاتی را درباره کودکی ، والدین ، ​​خانواده ، فرزندان ، شغل و سایر سوالات شخصی شما به منظور تهیه ، غنی سازی و تقویت سوالات مطرح کنند. رابطه کلی شما صحبت با کسی در مورد صمیمی ترین قسمتهای زندگی خود در مشاوره قبل از ازدواج می تواند در ابتدا احساس ناخوشایندی داشته باشد. اگر به نظر نمی رسد مشاوری مناسب روابط خود پیدا کنید ، یکی از خدمات پیشرو در ارائه خدمات درمانی را امتحان کنید ، جایی که شما اطمینان دارید که جلسات محرمانه و محرمانه شماست. جلسات آنلاین درمان زوجین در مشاور ماندگار ین امکان را برای زوجین فراهم می کند که از طریق حفظ حریم خصوصی و راحتی خانه های خود با درمانگران مجاز صحبت کنند. روابط درمانگران دارای مجوز در مشاور ماندگار به صورت آنلاین 24 ساعته در دسترس هستند تا با هر برنامه ای مطابقت داشته و مشاوره محرمانه قبل از ازدواج را ارائه دهند.

چه زمانی باید مشاوره قبل از ازدواج را شروع کنید؟

زوجین نامزد یا زوج هایی که قصد نامزدی دارند هر زمان که بخواهند می توانند مشاوره قبل از ازدواج یا مشاوره قبل از نامزدی را شروع کنند. برای دریافت مشاوره قبل از ازدواج نیازی نیست که در روابط خود مشکل داشته باشید یا با چالش های رابطه روبرو شوید. بسیاری از افراد در مشاوره قبل از ازدواج شرکت می کنند تا اصول روابط مانند نحوه برقراری ارتباط موثر ، نحوه مبارزه منصفانه و مدیریت امور مالی مشترک را بیاموزند.

یک زوج درمانگر یا یک درمانگر ازدواج و خانواده می تواند شما و همسرتان را برای تهیه ، غنی سازی و حمایت از ازدواج شما راهنمایی کند – قبل از اینکه حتی ازدواج کنید. زوجینی که مشاوره قبل از ازدواج می گیرند ، به احتمال زیاد در صورت بروز راه های سالم و مثمر ثمر برای رسیدگی به مسائل مربوط به روابط پیدا می کنند. دلیل این امر آنست که جلسات مشاوره قبل از ازدواج هر دو شریک را به ابزاری مجهز می کنند که برای پیمایش چالشهای روابط اجتناب ناپذیری که در همه روابط سالم به وجود می آید ، به آنها نیاز دارند.

مشاوره قبل از ازدواج چگونه است؟

جلسات مشاوره قبل از ازدواج به منظور آماده سازی ، غنی سازی و حمایت از شما به همان روال جلسات مشاوره فردی طراحی شده است. وقتی مشاوره قبل از ازدواج به صورت آنلاین دریافت می کنید ، عملاً با یک درمانگر مانند درمانگر ازدواج و خانواده از طریق صدا ، ویدئو ، گپ یا تلفن در ارتباط هستید. هنگامی که شما و درمانگرتان به هم متصل شدید و هم می توانید یکدیگر را ببینید و هم بشنوید ، جلسه شروع می شود.

در جلسات مشاوره مشترک قبل از ازدواج ، هر دو شریک زندگی زوجین به جلسه مجازی می پیوندند تا با یک مشاور مجاز یا درمانگر مکالمه سه جانبه انجام دهند. جلسه مشاوره قبل از ازدواج شما شامل یک جلسه پرسش و پاسخ است که در آن شما ، همسرتان و درمانگر خود همه سوالاتی را در مورد چگونگی رابطه و روند نامزدی خود می پرسید و به آنها پاسخ می دهید و تصمیم می گیرید نامزد شوید. جلسه مشاوره قبل از ازدواج شما جایی است که می توانید تمام سوالاتی راجع به روابط خود بپرسید که ممکن است قبل از این خیلی ترسیده باشید با همسرتان مطرح کنید. چند درصد از زوجین مشاوره قبل از ازدواج دارند؟

تحقیقات در زمینه مشاوره قبل از ازدواج نشان می دهد که زوجینی که به این روش پیشرفته ازدواج درمانی مبتلا می شوند ، سی درصد احتمال رضایت از ازدواج و روابط صمیمانه خود را گزارش می کنند. این بدان معنی است که بسیاری از افراد دریافت مشاوره قبل از ازدواج را برای ازدواج خود مفید می دانند زیرا این امر به آماده سازی ، غنی سازی و تقویت روابط آنها قبل از ازدواج کمک می کند.

آیا مشاوره قبل از ازدواج جواب می دهد؟

متخصصان و محققان روانشناسی گزارش کرده اند که بهبود هفتاد درصدی روابط افرادی که مشاوره می گیرند ، بوده است. پس از یافتن مشاور و شروع مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره زوجین و ازدواج درمانی به زوجین درگیر کمک می کند تا یاد بگیرند که در صورت سنگین شدن روابط گزینه های دیگری به جای جدایی یا طلاق وجود دارد و این می تواند به آماده سازی ، غنی سازی و حمایت از بنیان کمک کند. رابطه.

بسیاری از موضوعاتی که همسران ملاقات و ازدواج دارند با مداخله شخص ثالث که به زوجین کمک می کند درک جدید و صمیمانه ای از یکدیگر داشته باشند قابل حل است. اگر مشاوری مناسب روابط شما پیدا کنید ، برخی از زوجین که مشاوره قبل از ازدواج می گیرند ، موارد اساسی بهداشت روانی را کشف می کنند که ممکن است در سقوط یک رابطه نقش داشته باشد ، در صورت عدم درمان این مسائل.

 

هنگامی که زوجین مشاوره قبل از ازدواج می گیرند ، متخصصان روابط مجاز می توانند مشاوره و منابع حرفه ای را برای افرادی که از مشکلات بهداشت روانی رنج می برند و روابط آنها را تحت فشار قرار می دهد ، ارائه دهند.

 

دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *