چرا مشاوره قبل از نامزدی می تواند برای شما و شریک زندگی شما مناسب باشد( قسمت دوم)


چرا مشاوره قبل از نامزدی می تواند برای شما و شریک زندگی شما مناسب باشد( قسمت دوم)

در قسمت اول مقاله مشاوره قبل ازدواج به یک سریع نکات پرداختیم در ادامه آن در این مقاله می خوانید:

مشاوره قبل از نامزدی همه جنبه های یک رابطه را پوشش می دهد

مشاوره قبل از نامزدی ، مانند هر نوع مشاوره خوب که شامل افراد متاهل یا غیر متاهل باشد ، فقط به یک موضوع اختصاص ندارد. به طور کلی ، مشاوره قبل از نامزدی به شما کمک می کند تا یک مرور کلی از همه این موضوعات مرتبط را به شما ارائه دهد و به شما ابزار و منابع کمک می کند تا بتوانید در این نوع موقعیت های زندگی حرکت کنید. حتی بهتر ، مشاوره قبل از نامزدی می تواند به شما کمک کند تا روی برخی از موضوعات فعلی که با آنها سر و کار دارید و اینکه بعداً بعد از نامزدی و ازدواج با فرد مهم دیگر ، ممکن است این مشکلات توسعه یابد ، تمرکز کنید. مشاوران خاصی در زمینه های خاص تخصص خواهند داشت و به شما کمک می کنند تا این مناطق را هدف قرار دهید تا از ایجاد این موضوع در آینده برای شما بهتر جلوگیری کند

این به شما کمک می کند تا درک کنید روابط بیش از علاقه و جذابیت است

در بیشتر مواقع ، ما معتقدیم که هنگامی که آنچه واقعاً احساس می کنیم هوس هستیم ، عاشق شریک زندگی خود هستیم. مشاوره قبل از نامزدی به ما کمک می کند تا این مفهوم را بهتر کشف کنیم و به ما کمک می کند تا بیشتر در شخصیت و عادات شریک زندگی خود فرو برویم تا بیشتر در مورد اینکه چه کسی هستیم و چگونه در این معما قرار می گیریم بیشتر بدانیم. آیا می توانید شریک زندگی خود را به خاطر همه خطاهای او بپذیرید؟ آیا می توانید از انجام برخی کارهایی که آنها انجام می دهند لذت ببرید؟ آیا شما قادر خواهید بود که با این فرد همزیستی مسالمت آمیزی داشته باشید و مدتها پس از نامزدی و ازدواج این عشق را ادامه دهید؟ همه اینها سوالات مهمی است که باید بپرسیید سوالاتی است که به شما کمک می کند تا عمق واقعی روابط فعلی خود را کشف کنید و اینکه آیا پیش بردن با دیگری قابل توجه شما عاقلانه و ممکن است یا اینکه انتخاب راهی هوشمندانه تر است تا اینکه راه های جداگانه خود را دنبال کنید شما کسی را پیدا می کنید که واقعاً با او سازگار هستید و پیوند قوی تری با او دارید.

مشاوره قبل از نامزدی همچنین می تواند به زوجین کمک کند قبل از هرگونه عوامل استرس زا سازگار باشند. بسیاری از زوجین احساس فشار می کنند که باید مسائل مربوط به دوران نامزدی را کنار بگذارند ، اما متأسفانه ممکن است این موارد در اواخر ازدواج به وجود بیایند. علاوه بر این ، برای زوج های نامزد که قصد دارند قبل از رابطه جنسی برای اولین بار تا زمان ازدواج صبر کنند ، این نوع مشاوره می تواند به راحتی ترس از ذهن را قبل از روز عروسی واقعی کمک کند. به بیان ساده ، مشاوره قبل از نامزدی یکی از بهترین اقدامات اولیه برای هر زوجی است که قصد دارند برای مدت طولانی با هم باشند.

نحوه دریافت مشاوره قبل از نامزدی

بسیاری از زوجین مذهبی ممکن است بخواهند از علمای خود مشاوره بگیرند. اگرچه سودمند است ، اما ممکن است برای برخی یا گزینه ای که مسئول مشاوره معتقد است یک مشاور حرفه ای می تواند خدمات بهتری داشته باشد ، گزینه ای نباشد. هنگامی که به دنبال یافتن یک مشاور هستید ، به خاطر داشته باشید که مشاوران دارای مجوز مذهبی و دارای گواهینامه ارائه مشاوره قبل از نامزدی در دسترس هستند و همچنین مشاوران غیر مذهبی زیادی برای زوج هایی که ممکن است به دنبال مشاوره غیر معنوی هستند در خارج وجود دارد. همچنین. برخی از زوجین ممکن است دریابند که مشاوری ندارند که به آنها اعتماد کنند یا می خواهند در نزدیکی خود با آنها صحبت کنند. خوشبختانه مشاوره آنلاین بسیار رایج شده و به بسیاری از زوجین کمک کرده است تا خود را برای نامزدی و ازدواج موفق آماده کنند. مشاوره آنلاین این امکان را برای زوجین فراهم می کند که در برنامه خود انعطاف پذیر باشند و به آنها اجازه می دهد تا از مشاوران مختلف یکی را انتخاب کنند تا زمانی که مشاور مناسب خود را پیدا کنند. اگر شما و همسرتان قصد نامزدی دارید ، در نظر گرفتن مشاوره قبل از نامزدی از یکی از بسیاری از مشاوران مجاز آنلاین و جستجوی خود را از همین امروز شروع کنید.

چه زمانی باید مشاوره قبل از ازدواج را شروع کنید؟

زوجین امروز حتی قبل از تصمیم به نامزدی یا گذراندن مراحل نامزدی یا تبدیل شدن به زوج نامزد ، به دنبال مشاوره و شروع روند مشاوره زوجین هستند. روند مشاوره قبل از نامزدی در حال تبدیل شدن به یک گزینه محبوب است زیرا زوجین تصمیم به نامزدی می گیرند و می خواهند مطمئن شوند که معنای رابطه متعهدانه را به طور کامل درک می کنند و یک مشاور پیدا می کنند تا قبل از تبدیل شدن به یکی از آن زوج های نامزد ، به آنها کمک کند. . مشارکت در مراحل مشاوره قبل از نامزدی این امکان را برای زوج هایی فراهم می کند که قصد دارند گام بعدی را برای یادگیری مهارت های رابطه سالم تر و شروع آماده سازی ازدواج بردارند. مشاوره قبل از ازدواج می تواند به زوجین در زمینه بنیادی محکم که قبل از ازدواج دارند ، کمک کند.

قبل از نامزدی یعنی چه؟

قبل از نامزدی به معنای “قبل از رسمی شدن نامزدی” است. این بدان معناست که وقتی زوج ها قرار ملاقات می گذارند و به فکر جدی تر شدن هستند ، می توانند از یک متخصص روابط مجاز کمک بگیرند تا به آنها کمک کند تا در آب های مبهم دوست یابی ، ازدواج و روابط سالم حرکت کنند. زوجینی که می خواهند خود را برای ازدواجی آماده کنند که تجربه رابطه کمی دارند می توانند اصول مهم روابط را از یک متخصص بیاموزند.

 

مشاوره قبل از نامزدی به ویژه برای زوجینی که قصد دارند نامزدی کوتاه داشته باشند یا در آینده نزدیک ازدواج کنند گزینه خوبی است. هنگامی که مشاوری را می یابید که برای شما و شریک زندگی شما مفید باشد.

در این مقاله به قسمتی از نکات مشاوره قبل نامزدی پرداختیم و بقیه این مقاله در قسمت سوم در سایت مشاور ماندگار منتشر می گردد.

 

دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *