52 راه برای شادتر ، سالم تر بودن و لذت بردن از زندگی بیشتر ( قسمت دوم )


52 راه برای شادتر ، سالم تر بودن و لذت بردن از زندگی بیشتر ( قسمت دوم )

در قسمت اول به 13 راه برای یک زندگی سالم شاد اشاره کردیم. در این مقاله به 11 مورد دیگه را بررسی می کنیم.

14. بیرون بروید و هوای تازه بگیرید

من این یکی را به خودم موعظه می کنم من تمایل دارم ساعت های زیادی روی لپ تاپ خود کار کنم و فراموش کنم که حتی یک دنیای خارج وجود دارد. این تحقیقات نشان می دهد که تنها چند دقیقه حضور در طبیعت باعث افزایش روحیه ، افزایش شادی و کاهش استرس می شود.

15. کمتر شکایت کنید

آیا تابحال به شکایت کسی گوش داده اید و با خود فکر کرده اید: “این بسیار مفید است. من همیشه وقتی شکایت مردم را می شنوم احساس سربالایی می کنم؟ ” البته که نه. این تأثیر منفی بر شما و هر کس دیگری که گوش می دهد (از جمله شاکی) دارد.

امروز تصمیم بگیرید کمتر شکایت کنید و بیشتر تعارف کنید و فوراً شادتر باشید.

  1. با شناسایی سطح کنترل خود بر ترس و اضطراب غلبه کنید

در هر روز ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانم نگرانشان باشیم. شناسایی نگرانی های واقعی (قابل درک نیست) و آزاد کردن آنچه خارج از کنترل من است ، باعث می شود ترس نتوانم غلبه کنم.

  1. قربانی نشوید

همیشه باور داشتن دیگران به خاطر اتفاقات منفی که در زندگی شما اتفاق می افتد مقصر است می تواند به یک عادت تبدیل شود. این به ذهنیت داشتن یک قربانی گفته می شود و یک ذهنیت بسیار منفی است ، با نتایج بسیار منفی و منزوی.

معمولاً ممکن است یک مشاور حرفه ای نیاز داشته باشد تا کسی را آموزش دهد که “چگونه” خود را به عنوان یک قربانی نبیند. اگر به کمک نیاز دارید ، نترسید و شماره 1 را تمرین کنید تا روزانه دیدگاه خود را تغییر دهید.

  1. تصمیم بگیرید که شادتر باشید

آیا تابحال تصمیم گرفته اید که شادتر باشید؟ بیشتر مردم چنین نکرده اند. اما خیلی راحت تر است که خودتان را به شیوه جدیدی فکر کنید تا اینکه خودتان را به شیوه ای جدید از بازیگری فکر کنید.

می توانید به خود بگویید که می خواهید اسکیت روی یخ را یاد بگیرید. می توانید همه کتاب ها را بخوانید ، همه فیلم ها را تماشا کنید ، حتی یک جفت اسکیت فانتزی برای خود بخرید. اما تا وقتی که آنها را بند نکنید و در واقع اسکیت سواری را شروع نکنید ، نمی خواهید اسکیت باز شوید!

 

اینکه به خود بگویید شادتر خواهید بود جواب نمی دهد. شما باید اقداماتی انجام دهید که در واقع باعث شادی شما شود.

  1. کسانی که شما را آزار داده اند ببخشید

وقتی ما آسیب و عصبانیت را تحمل می کنیم ، آن را جشن می گیرد و به یک روح تلخی و آزاری تبدیل می شود. وقتی قلب ما تلخ و آزرده می شود ، زندگی را زخمی می کنیم و هر تعامل را از دریچه آن درد می بینیم.

گذشت به معنای خوب بودن خیانت نیست. این بدان معنا نیست که کاری که آن شخص با شما کرده خوب است. بخشش یک هدیه به خودتان است ، نه رفع گناه برای مجرم. این کار شما را از تحمل فشار و عصبانیت آزاد می کند.

  1. روابطی را که می خواهید شکوفا شوید تغذیه کنید

این مفهوم برای بسیاری از موارد در زندگی قابل استفاده است ، اما به طور خاص برای این مثال ، من می خواهم روی روابط تمرکز کنم. مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که بزرگترین پیش بینی کننده خوشبختی در زندگی ما کیفیت روابط ما است.

این مهم برای سرمایه گذاری در زمان محدود و انرژی عاطفی ما و افرادی که ما بیشتر آنها را دوست داریم است. آنچه تغذیه می کنید شکوفا خواهد شد.

  1. به سندرم تقلب بگویید که معامله واقعی شما هستید

سندرم تقلب یک پدیده رایج و کاملاً مستند است. این حتی در بین متخصصان ، کارآفرینان و افراد با موفقیت بالا بیشتر است. به طور خلاصه ، به این معنی است که در هر موقعیتی احساس می کنید واقعاً متعلق نیستید ، شما یک کلاهبردار هستید و در نهایت همه متوجه می شوند و می فهمند که شما نمی دانید چه کاری انجام می دهید.

و این را دریافت کنید ، با افزایش سطح موفقیت افراد ، سندرم جعل کننده نیز با آن افزایش می یابد.

کلید خلاص شدن از سندرم تقلب این است که به راحتی آگاه باشید زیرا وقتی می دانید این سندرم وجود دارد ، می توانید قدرت تأثیرگذاری بر روی شما را از آن بگیرید.

  1. کمک لازم را دریافت کنید

وقتی تصمیم گرفتم برای صرف وقت و پولم جدی بگیرم و مهارت و خرد لازم را برای پیشبرد رویاهایم برای تجارتم کسب کنم ، تمام زندگی و شغل من تغییر کرد. چه آرزوهایی دارید که بتوانید این هفته برای رسیدن به آنها گام بردارید؟

  1. کسی باشید که همیشه در حال یادگیری است

باز هم من اینجا کاملاً برای خودم موعظه می کنم! به جای اینکه تصور کنید همه چیز را می دانید ، تمرکز روی آنچه می توانید از دیگران یاد بگیرید بسیار مهم است. وقتی چیز جدیدی یاد می گیرید باعث می شود احساس موفقیت و موفقیت کنید. رهبران یادگیرنده هستند.

  1. بر گرایش به خودشکنی غلبه کنید

من این را همیشه با افرادی می بینم که آرزو دارند کار خود را شروع کنند ، کتاب بنویسند ، یا وزارتخانه یا غیرانتفاعی راه اندازی کنند. آنها به جای گذراندن دوره مورد نیاز ، استخدام مربی یا مشاور مورد نیاز یا کار مرحله به مرحله برای رسیدن از نقطه A به نقطه B ، با گفتن جملاتی مانند: “اوه شاید من آماده نیستم ، خود را خرابکاری می کنند.” ” یا: “اکنون همه چیز خیلی طاقت فرسا است ، شاید من یک روز این کار را انجام دهم.” مسئله این است که “روزی” به ندرت فرا می رسد.

با تصمیم گیری برای اینکه رویاها و اهداف شما ارزش آن را دارند ، و حرکت رو به جلو حتی وقتی احساس ترسناک یا ناخوشایند می شود ، به این ترتیب از خودشکنی خود جلوگیری می کنید ،

  1. درک کنید که بازی مقایسه ای همیشه یک موقعیت بدون برد است

چیزهای زیادی برای گفتن در مورد این یکی وجود دارد ، من یک مقاله کامل در اینجا نوشتم. این را بررسی کنید اما فراموش نکنید که دوباره برگردید و لیست را تمام کنید و برای درخواستهای هفتگی خود ثبت نام کنید!

خوب تا اینجای مقاله 25 مورد از داشتن یک زندگی شاد و سالم گفتیم و بقیه 52 مورد در مقاله های بعدی ما عنوان می شود.

دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *