خدمات مشاوره خانواده رازماندگار
بهترین راهنمایی را از ما دریافت کنید… 
تربیت
تربیت

خانواده درماني

تربیت فرزند برای داشتن زندگی شاد و سالم نیاز است که بهترین نوع ارتباط را با اطرافیان بخصوص خانواده برقرار نمود. نظم بخشیدن به خانواده مقدمه ای برای موفقیت و آرامش در زندگی شخصی است.

مشاوره خانواده

ممکن است در ارتباط با خانواده خود دچار مشکل شده و یا تمایل به بهبود روابط خانوادگی خود داشته باشید .  شما می توانید توانایی خود را در حل مشکلات و تعارضات، با مشاوران مرکز مشاوره ی راز ماندگار بررسی کرده  .  و بهترین راه را برای برقراری ارتباط مثبت با اطرافیانتان بیابید.

تربیت - فرزند
تربیت فرزند

 مشاوره تخصصي خانواده

 ملاقات با مشاوران متخصص در زمینه خانواده بدون هیچگونه قضاوت و کاملا محرمانه انجام می شود. ممکن است تمایل داشته باشید مشاوره به صورت جمعی و با حضور تمامی اعضای خانواده صورت گیرد . و گاهی نیاز است که مشاوره به صورت فردی انجام شود.

درخواست تماس با ما

 چرا باید راز ماندگار را به عنوان مرکز مشاور خود انتخاب کنید؟

تخصص، تجربه و اخلاق سه اصل اساسی در راز ماندگار است. کادر متخصص و مجرب راز ماندگار آماده ارائه انواع مشاوره تخصصی برای تمامی مخاطبین است.

1.

خانواده درمانی خانواده بنیاد اصلی و پایگاه اولیه شکل گیری شخصیت انسان استو مشاوران ما در مرکز مشاوره ی راز ماندگار در زمینه ی مسائل خانواده کاملا به شیوه ی تخصصی عمل می کنند . 

2.

تربیت فرزند

استعدادها، ظرفیت و قابلیت کودکان در بستر خانواده شکل گرفته و پرورش می یابد.توجه به توانمندی ها ، رشد عاطفی ، فکری و روحی آنها با شناخت و بررسی تخصصی میسر خواهد شد . تربیت فرزندان 

3.

زوج درمانی

تفاوت های فردی باعث بروز مشکلات اولیه و تعارضات در مراحل ابتدایی زندگی مشترک خواهد شد.مشاوران ما در مرکز مشاوره ی راز ماندگار متخصص در زمینه ی امور خانواده و زوج درمانی بوده که آماده ارائه خدمات تخصصی می باشند .4.

مشاوره طلاق

مشکلات خانوادگی و جدایی زوج از جمله مسائلی است که می تواند تمامی اعضای خانواده را درگیر سازد.


* تربیت فرزندان * توجه به تمامی جوانب و دریافت مشاوره تخصصی جنبه منفی این مسئله را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.تربیت فرزندان سوالات متداول

سوالات متداول اینجا هستند!

شماره تلفن خدمات مشاوره و روان شناسی چیست؟

شماره خدمات مشاوره ی مرکز رازماندگار  88800507-021 می باشد.

مشاوره خانواده عموما به صورت گروهی انجام می شود؟

برنامه های مختلفی برای ارائه مشاوره به صورت خانوادگی وجود دارد که یک از این متدها ارائه مشاوره گروهی است. بسته به نوع مشاوره و مسائل مختلف می توان از مشاوره فردی نیز استفاده کرد.

آیا در حین دوره مشاوره می توان مشاور خود را تغییر داد؟

راز ماندگار از بهترین متخصصان در زمینه های مختلف تشکیل شده است که بنا به نیاز مخاطب ارائه مشاوره خواهند داد. تغییر مشاور عموما توصیه نمی شود اما با وجود پرونده اختصاصی هر مراجع در صورت احساس نیاز می توانید از خدمات دیگر مشاورین نیز بهره مند شوید.

دوره درمان چه مدت طول خواهد کشید؟

مشاوره خانواده برای گروه خانواده و برمبنای میزان پیشرفت تمامی اعضای خانواده سنجیده خواهد شد ، لذا نمی توان زمانبندی دقیقی  برای آن تعریف نمود.

مشاوره خانواده به چه صورت خواهد بود؟

ابتدا دلایل شکل گرفتن تعارضات و مشکلات خانواده مورد بررسی قرار گرفته و بر مبنای آن روش های مناسب درمانی و تکنیک های تاثیر گزار توسط روان شناس متخصص طراحی می شود . مشاوره ی خانواده به صورت جلسات فردی و گروهی انجام می پذیرد.