خدمات مشاوره طلاق مرکز رازماندگار
بهترین راهنمایی را از ما دریافت کنید…

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق امر بسیار مهمی است که به زوجین کمک می‌کند تا با اتخاذ یک تصمیم درست از آسیب‌های احتمالی آینده پیشگیری کنند،.و‌با در نظر گرفتن تمامی جوانب به انجام این امر بپردازند. این مشاوره توسط تیم متخصص درمانی در مرکز مشاوره راز ماندگار .برای حل مشکلات بین زوجین و به امید رفع اختلافات انجام می شود و یا با یک مشاوره حقوقی طلاق و جهت آشنایی بیشتر با قوانین و روند طلاق انجام میگیرد.

اهمیت و مزایای مشاوره طلاق

 امروزه آمار طلاق رو به افزایش است. طلاق ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد.رجوع به مشاور می‌تواندمیزان طلاق را کاهش دهد و به افراد در حل مشکلاتشان کمک کند. از سوی دیگر حتی اگر راهی جز طلاق وجود نداشته باشد، راهنمایی‌های یک مشاور خوب به زوجین کمک می‌کند تا به درستی و به نحوی از این مسیر عبور کنند. که ضربه‌های روحی و پیامدهای منفی ناشی از آن کاهش یابد. در مجموع برای اینکه طرفین درک درستی از نیازها و حقوق یکدیگر داشته باشند به مشاوره نیاز دارند. مشاوره طلاق زیر نظر تیم حرفه ای مرکز مشاوره راز ماندگار امر بسیار مهمی است زیرا از تضییع حق طرفین جلوگیری می‌کند و در همین راستا از اتلاف وقت و انرژی و یا ورود ضررهای مالی و روحی و روانی نیز پیشگیری می‌شود.

اهمیت مشاوره طلاق

مشاوره خیانت

مشاوره طلاق : برای حل موضوع خیانت (پیشگیری و یا درمان) باید دلایل آن را پیدا کنیم.هر کس برای خیانت خود دلایل مختلفی دارد که برای پی بردن به آن ها حتما باید با مشاور روانشناس موضوع در میان گذاشته شود.تا از طریق ریشه یابی مشکل به درمان آن دست یافت ،همانطور که میدانیم خیانت کردن آسیب شدید .و گاهی غیر قابل جبرانی را به بنیان خانواده وارد می نماید که اگر بی تفاوت از کنار این موضوع گذشت چهارچوب یک خانواده پس از مدتی از هم پاشیده میشود و بهترین راه جلوگیری و‌یا درمان خیانت مشاوره با یک روانشناس متخصص در این زمینه است. که مرکز مشاوره راز ماندگار آمادگی خود را جهت مشاوره به صورت کاملا تخصصی اعلام میدارد .

 

 

درخواست تماس با ما

چرا باید راز ماندگار را به عنوان مرکز مشاوره خود انتخاب کنید؟

۱.

خانواده درمانی

مشکلات خانوادگی می‌تواند زندگی تمام اعضای آن خانواده را تحت تأثیر قرار دهد. اگر احساس می‌کنید مشکلات خانوادگی‌تان به‌گونه‌ای است که توانایی مدیریت آن‌ها را ندارید و از طرفی روابط نزدیکتان را تحت تأثیر قرار داده‌است، مراجعه به مشاوره خانواده در مرکز مشاوره راز ماندگار و‌دریافت تخصصی ترین مشاوره در کوتاه ترین زمان کمک زیادی به شما خواهد کرد. مشاور روانشناس، شما را راهنمایی می کند تا راه‌کارهای جدیدی برای حل تعارضات، حل مشکلات و اختلافاتتان در محیط خانواده داشته باشید .

۲.

زوج درمانی

تفاوت های فردی باعث بروز مشکلات اولیه و تعارضات در مراحل ابتدایی زندگی مشترک خواهد شد. مشاوران ما در مرکز مشاوره ی راز ماندگار متخصص در زمینه ی امور خانواده و زوج درمانی بوده که آماده ارائه خدمات تخصصی می باشند .

۳.

مشاوره طلاق

مشکلات خانوادگی و جدایی زوج از جمله مسائلی است که می تواند تمامی اعضای خانواده را درگیر سازد. توجه به تمامی جوانب و دریافت مشاوره تخصصی جنبه منفی این مسئله را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.

۴.

ارتباط با مشاوران مجرب ما

شما عزیزان می توانید با یک تماس تلفنی به راحتی با مشاوران متخصص ما ارتباط برقرار کرده و با توجه به اصل راز نگه داری از مزایای یک مشاوره ی درست برخوردار شوید .

سوالات متداول

سوالات متداول اینجا هستند!

شماره تلفن خدمات مشاوره و روان شناسی چیست؟

شماره خدمات مشاوره ی مرکز رازماندگار 88800507-021  می باشد.

مشاور من چه کسی ست و از چه مدرک تحصیلی برخوردار است ؟

مشاوران متخصص و مجرب راز ماندگار با مدرک دکتری و کارشناسی ارشد و با تجارب بالا در تمامی زمینه های مشاوره ازدواج ، زوج درمانی ، فردی ، کودک و نوجوان ، زناشویی ، مشاوره طلاق و … آماده ارائه خدمات مشاوره هستند.

چطور می‌تونیم از مشاوران مرکز مشاوره رازماندگار، مشاوره طلاق و خیانت بگیرم؟

شما عزیزان می‌توانید از طریق شماره تماس 58215-021 تماس حاصل نمایید و از یک مشاوره ی خوب بهره مند شوید

می‌تونم به‌ صورت تلفنی و یا آنلاین مشاوره بگیرم؟

مشاوره طلاق : بله ، مرکز مشاوره راز ماندگار این امکان را به شما عزیزان داده است .که اگر به دلایلی امکان حضور در مرکز مشاوره ما را نداشتید به صورت مشاوره تلفنی و یا آنلاین با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید.

حرف‌هایی که بطور خصوصی به مشاور میگم آیا به طرف مقابلم هم منتقل می‌کنه؟

رازداری یکی از اصلی‌ترین اصول مشاوره و روان‌شناسی است. منظور از رازداری این است که اطلاعاتی که مراجع کننده در اختیار مشاور قرار می‌دهد، فقط بین خودشان دو نفر باید باقی بماند.