خدمات مشاوره رایگان مرکز مشاوره رازماندگار
بهترین راهنمایی را از ما دریافت کنید…
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

تیم روان شناسی راز ماندگار بخشی را به مدت 10 دقیقه به مشاوره بصورت رایگان اختصاص داده ، تا به این وسیله مراجع در اولین جلسه مشاوره تلفنی یا فردی بتواند با متخصصین ما ارتباط برقرار کرده و به سطحی از آرامش ، اعتماد و همدلی نزدیک شود

مشاوره رایگان

مزیت مشاوره 

گام مهم در مصاحبه های مشاوره ، برقراری رابطه حسنه بین مشاور و مراجعه کننده است که بدین وسیله مراجعه کننده نسبت به جلسه مشاوره و نیز به مشاور احساس امنیت و اعتماد کند لذا مرکز مشاوره ی رازماندگار به منظور دستیابی به اهداف مشاوره تخصصی 10 دقیقه مشاوره مجانی  را لحاظ کرده است.

مشاوره پیش از ازدواج
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

مشاوره فردی آنلاین

بسیاری از افراد به دلیل شرایط روحی خاص و یا محدودیت هایی که دارند به جلسات حضوری علاقه ای نداشته و به همین دلیل این افراد میتوانند با هماهنگی و تنظیم وقت ازمشاوره ای که بصورت  مجانی  که توسط متخصصین روان شناس مرکز مشاوره ی راز ماندگار ارائه میشود  برخوردار شوند.

مشاوره هنگام ازدواج 4

درخواست تماس با ما

چرا باید راز ماندگار را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید؟

تخصص، تجربه و اخلاق سه اصل اساسی در راز ماندگار است. کادر متخصص و مجرب راز ماندگار آماده ارائه انواع مشاوره تخصصی برای تمامی مخاطبین است.

۱.

مشاوره رایگان

تیم رازماندگار بخشی از مرکز مشاوره را به مشاوره رایگان در تمامی بخش های روان شناسی اختصاص داده اند که شما عزیزان را به بهترین نحو یاری دهند .

۲.

چرا مشاوره رایگان

این مرکز با احساس مسئولیت و تعهد ، رسالت خدمت رسانی مشاوره رایگان را ، جزئی از اهداف بشر دوستانه خود می داند .

۳.

مزیت مشاوره رایگان

شما عزیزان می توانید با برخورداری از یک مشاوره  بصورت رایگان و کسب آرامش اولیه در جهت برنامه ریزی جلسه ی مشاوره ی بعدی اقدام نمایید.

.

۴.

ارتباط با مشاور آنلاین

شما عزیزان می توانید با یک تماس تلفنی به راحتی با مشاوران متخصص ما ارتباط برقرار کرده و با توجه به اصل راز نگه داری از مزایای یک مشاوره ی درست برخوردار شوید .

سوالات متداول

سوالات متداول اینجا هستند!

شماره تلفن خدمات مشتریان چیست؟

شماره خدمات رایگان رازماندگار 88800507-021  می باشد.

چطور می توانم به مشاوره آنلاین اطمینان کنم؟

مرکز مشاوره رازماندگار متعهد به ارائه خدمات مشاوره آنلاین توسط همان مشاورین خبره در بخش مشاوره های حضوری می باشد .

یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی های یک مشاور خوب و تاثیر گذار برخورداری از مهارت ها و تکنیک های مشاوره و علم روان شناسی و همچنین داشتن

مهارت های ارتباطی قدرتمند ، شنوندگی فعال ، برخورداری از سلامت روان و اصل راز نگه داری و … می باشد . * مشاوره زندگی رایگان *

تفاوت مشاوره آنلاین با حضوری چیست؟

در مشاوره ی حضوری شما نیاز به حضور در ساعت مشخصی در مرکز مشاوره خواهید داشت که با توجه به مسافت های طولانی در

شهر های بزرگ مستلزم به صرف هزینه واتلاف وقت زیادی می باشد . در صورتی که در این مشاوره که مجانی است شما می توانید به راحتی با مشاور خود ارتباط برقرار کرده و در وقت ، هزینه و انرژی خود صرفه جویی کنید .

آیا من باید برای مشاوره آنلاین هزینه بپردازم؟

بله ، در مشاوره  ای که بصورت آنلاین هست همانند مشاوره ی حضوری حق الزحمه دریافت می شود و همچنین مراجع  از 10 دقیقه مشاوره  بصورت رایگان نیز برخوردار می شود.